Łóżko kontynentalne 160×200 z materacem kieszeniowym Chic
Łóżko 160×200 z materacem kieszeniowym Chic to kwintesencja stylu i wygody, która odmieni Twoją sypialnię. Eleganckie obicie w tkaninie Monolith nadaje mu luksusowego charakteru, a solidna konstrukcja gwarantuje wieloletnią trwałość. Dzięki praktycznemu pojemnikowi na pościel zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania, co pozwoli zachować idealny porządek. Kompletny zestaw obejmuje stelaż oraz materac, dzięki czemu otrzymujesz gotowe do użytku łóżko do spania, łączące funkcjonalność z wyjątkowym designem. Model Chic to propozycja, która zapewni Ci komfort każdej nocy i elegancką aranżację wnętrza.
2 229,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 160 x 200cm |
| Szerokość | 162cm |
| Wysokość | 113cm + wybrane nóżki |
| Długość całkowita łóżka | 216cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Monolith |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty
Meblościanka RTV Biała/Dąb Artisan PIXEL
909,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 909,00 zł.759,00 złAktualna cena wynosi: 759,00 zł.

Fotel Uszak niebieski
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.


















