Łóżko kontynentalne 160×200 z materacem kieszeniowym Stone
Łóżko 160×200 z materacem kieszeniowym Stone to eleganckie połączenie nowoczesnego designu i komfortu snu. Powierzchnia spania w tym rozmiarze doskonale sprawdzi się w każdej sypialni, gwarantując wygodę i pełen relaks. Obicie w tkaninie wybranej z próbnika zachwyca miękkością, dodając wnętrzu luksusowego charakteru. Funkcjonalny pojemnik na pościel pozwala zachować porządek, a solidna konstrukcja wraz ze stelażem zapewnia trwałość przez lata. To łóżko z materacem, które łączy praktyczność i styl, stając się sercem Twojej sypialni.
2 309,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 160 x 200cm |
| Szerokość | 162cm |
| Wysokość | 113cm + wybrane nóżki |
| Długość całkowita łóżka | 216cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Magic Velvet Pik |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Łóżko tapicerowane 160×200 LARO
2 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 089,00 zł.1 739,00 złAktualna cena wynosi: 1 739,00 zł.























