Łóżko kontynentalne 180×200 z materacem bonellowym Vento
2 309,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary |
|
|---|---|
| Powierzchnia spania | 180 x 200cm |
| Szerokość | 182cm |
| Wysokość | 113cm + wybrane nóżki |
| Długość całkowita łóżka | 216cm |
Informacje dodatkowe |
|
|---|---|
| Tkanina | Do wyboru z próbnika |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
[trustmate]
Podobne produkty
-
Łóżka
Łóżko tapicerowane BELLAGIO 160×200
2 509,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 509,00 zł.2 089,00 złAktualna cena wynosi: 2 089,00 zł. Dodaj do koszyka -
Łóżka
Łóżko tapicerowane Baron 200×200
3 249,00 złPierwotna cena wynosiła: 3 249,00 zł.2 709,00 złAktualna cena wynosi: 2 709,00 zł. Dodaj do koszyka -
Łóżka
Łóżko tapicerowane Baron180x200 z pojemnikiem
2 999,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 999,00 zł.2 499,00 złAktualna cena wynosi: 2 499,00 zł. Dodaj do koszyka









