Łóżko tapicerowane 180×200 IMPERIAL
Łóżko tapicerowane 180×200 IMPERIAL to synonim elegancji, przestrzeni i komfortu, którego oczekujesz od mebli klasy premium. Imponujące wezgłowie z subtelnym pikowaniem wprowadza do sypialni atmosferę luksusu, a solidna konstrukcja zapewnia stabilność i wygodę na lata. To duże łóżko stworzone z myślą o parach ceniących wygodny sen i estetykę wnętrza. Tapicerowane łóżko IMPERIAL posiada pojemny schowek na pościel i trwały stelaż, łącząc styl z funkcjonalnością. Dzięki możliwości wyboru tkaniny z próbnika dopasujesz je idealnie do swojego wnętrza i gustu.
1 909,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 180 x 200cm |
| Szerokość całkowita łóżka | 200cm |
| Wysokość | 97cm |
| Długość całkowita łóżka | 226cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Riviera |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |






















