Łóżko tapicerowane 200×200 LARO
Łóżko 200×200 tapicerowane LARO to esencja elegancji i komfortu w imponującym rozmiarze. To duże łóżko do sypialni zachwyca nowoczesną formą, miękkim tapicerowanym zagłówkiem i perfekcyjnym wykończeniem, które wprowadza do wnętrza luksusowy charakter. Dostępność tkanin z próbników pozwala stworzyć mebel dopasowany do indywidualnych upodobań i stylu wnętrza. Model LARO 200×200 został wyposażony w pojemny schowek na pościel oraz solidny stelaż, dzięki czemu łączy wygodę z praktycznością. To tapicerowane łóżko do spania, które gwarantuje wyjątkowy komfort, trwałość i harmonię w każdej sypialni.
2 509,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 509,00 zł.2 089,00 złAktualna cena wynosi: 2 089,00 zł.
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 200 x 200cm |
| Szerokość | 220cm |
| Wysokość | 97cm |
| Długość całkowita łóżka | 226cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Zanzibar |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Słupek kuchenny 40 DK 210 2F do kuchni Ara V1
599,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.499,00 złAktualna cena wynosi: 499,00 zł.

Szafka górna 30 G-72 1F do kuchni Ara V1
199,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 199,00 zł.169,00 złAktualna cena wynosi: 169,00 zł.

Szafka górna 60 GU-36 1F do kuchni Ara V1
189,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 189,00 zł.159,00 złAktualna cena wynosi: 159,00 zł.

Łóżko tapicerowane 180×200 LARO
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.



















