Łóżko tapicerowane BELLAGIO 140×200
2 419,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 419,00 zł.2 018,00 złAktualna cena wynosi: 2 018,00 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 018,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 140 x 200 cm |
| Szerokość całkowita łóżka | 160 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Długość całkowita łóżka | 222 cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Quelle |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
- Łóżka
Łóżko tapicerowane 140×200 LARO
1 959,00 złPierwotna cena wynosiła: 1 959,00 zł.1 629,00 złAktualna cena wynosi: 1 629,00 zł. Dodaj do koszyka













