Stół industrialny Prizma biały 1850 x 670
Stylowy biały stół industrialny Prizma 1380×670 – solidny i praktyczny stół do jadalni lub kuchni. Metalowe nogi i trwały blat z płyty laminowanej zapewniają stabilność i nowoczesny wygląd.
729,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Wymiary blatu | 67 x 185 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Grubość blatu | 28 mm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana meblowa |
| Nogi | Malowane proszkowo z metalowego profilu 80 x 40 mm |
| Kolor | Dąb Lancelot |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty
Meblościanka RTV Old Style/Matera PIXEL
909,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 909,00 zł.759,00 złAktualna cena wynosi: 759,00 zł.

Szafka górna 15 G-90 OTW do kuchni Ara V1
190,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 190,00 zł.159,00 złAktualna cena wynosi: 159,00 zł.



















