Stoliki nocne MILTON biały połysk x 2
Oryginalna kolekcja mebli Milton, która sprawi, że Twoje wnętrze stanie się nowoczesne i stylowe. Wszystko to za sprawą połysku na frontach, przełamanego dębowym, kontrastującym akcentem. Minimalistyczne bryły, podświetlane, szklane półki oraz kontrastowy HDF znajdą zastosowanie w wielu aranżacjach. Kolekcja niezwykle bogata w różnorodne bryły, tak, aby sprostać wymaganiom wielu użytkowników. Możliwości aranżacji – nieograniczone.
699,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana meblowa 16mm |
| Kolor | Biały + dąb grandson |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Oświetlenie | Nie jest wliczone w cenę |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka dolna 60 D 3S BB do kuchni Ara V1
869,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 869,00 zł.719,00 złAktualna cena wynosi: 719,00 zł.

Szafka górna 40 NAGU-36 1F do kuchni Ara V1
309,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 309,00 zł.259,00 złAktualna cena wynosi: 259,00 zł.















