Biurko z systemu Royal
Biurko z systemu Royal to eleganckie i funkcjonalne biurko, które sprawdzi się w domowym gabinecie, pokoju młodzieżowym lub strefie pracy. Starannie zaprojektowana konstrukcja oferuje wygodne miejsce do pracy przy komputerze, nauki i organizacji dokumentów oraz akcesoriów, pomagając utrzymać porządek na biurku i w otoczeniu. Klasyczne detale, stylowe wykończenie i solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawiają, że biurko doskonale wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu nowoczesnym i klasycznym. To praktyczny mebel, który łączy estetykę z komfortem codziennego użytkowania.
709,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary(szerokość / wysokość /długość lub głębokość w cm) | |
|---|---|
| Szerokość | 135 cm |
| Wysokość | 79 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Wybarwienie | Orzech Warmia/czarny mat |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana 16 |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Fotel Uszak żółty
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.
Meblościanka z komodą PIXEL Old Style/Matera
1 549,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 549,00 zł.1 289,00 złAktualna cena wynosi: 1 289,00 zł.

















