Komoda 138 MILTON BIAŁY POŁYSK
Oryginalna kolekcja mebli Milton, która sprawi, że Twoje wnętrze stanie się nowoczesne i stylowe. Wszystko to za sprawą połysku na frontach, przełamanego dębowym, kontrastującym akcentem. Minimalistyczne bryły, podświetlane, szklane półki oraz kontrastowy HDF znajdą zastosowanie w wielu aranżacjach. Kolekcja niezwykle bogata w różnorodne bryły, tak, aby sprostać wymaganiom wielu użytkowników. Możliwości aranżacji – nieograniczone.
729,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 138,2 cm |
| Wysokość | 90,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana meblowa 16mm |
| Kolor | Biały + dąb grandson |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Oświetlenie | Nie |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Łóżko tapicerowane 160×200 Laro Maxi
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.

Szafka górna narożna 60 x 60 GN-72 1F (45°) do kuchni Ara V1
409,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 409,00 zł.339,00 złAktualna cena wynosi: 339,00 zł.

Słupek kuchenny 60 DPS-210 3S 1F do kuchni Ara V1
1 269,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 269,00 zł.1 059,00 złAktualna cena wynosi: 1 059,00 zł.















