Komoda Exel 2F biała
Komoda Exel 2F beż piaskowy to nowoczesny i praktyczny mebel do salonu, który łączy minimalistyczny design z funkcjonalnymi rozwiązaniami do przechowywania. Przemyślana konstrukcja oferuje wygodne miejsce na tekstylia, akcesoria i codzienne drobiazgi, pomagając utrzymać porządek w przestrzeni wypoczynkowej. Wysokiej jakości płyta laminowana i neutralne wykończenie sprawiają, że komoda doskonale wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. To praktyczny i estetyczny element wyposażenia salonu, który łączy estetykę z komfortem codziennego użytkowania.
349,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary(szerokość / wysokość /długość lub głębokość w cm) | |
|---|---|
| Szerokość | 97,2 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość | 40,3 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Wybarwienie | Biały |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana 16 |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Słupek kuchenny 60 DK-210 2F do kuchni Ara V1
729,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 729,00 zł.609,00 złAktualna cena wynosi: 609,00 zł.

Szafka górna 50 G-90 1F do kuchni Ara V1
259,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 259,00 zł.219,00 złAktualna cena wynosi: 219,00 zł.





















