Witryna wysoka 60 MILTON BIAŁY POŁYSK
Oryginalna kolekcja mebli Milton, która sprawi, że Twoje wnętrze stanie się nowoczesne i stylowe. Wszystko to za sprawą połysku na frontach, przełamanego dębowym, kontrastującym akcentem. Minimalistyczne bryły, podświetlane, szklane półki oraz kontrastowy HDF znajdą zastosowanie w wielu aranżacjach. Kolekcja niezwykle bogata w różnorodne bryły, tak, aby sprostać wymaganiom wielu użytkowników. Możliwości aranżacji – nieograniczone.
529,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 193,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana meblowa 16mm |
| Kolor | Biały + dąb grandson |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Oświetlenie | Nie |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Fotel Uszak Zielony
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.

Szafka górna 30 G-72 1F do kuchni Ara V1
199,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 199,00 zł.169,00 złAktualna cena wynosi: 169,00 zł.

Słupek kuchenny 60 DKS-210 3S 1F do kuchni Ara V1
1 329,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 329,00 zł.1 109,00 złAktualna cena wynosi: 1 109,00 zł.















