Szafka górna 40 G-72 1F do kuchni Ara V1
219,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 219,00 zł.179,00 złAktualna cena wynosi: 179,00 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 71,5 cm |
| Głębokość | 31 cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana 16mm |
| Fronty | Płyta laminowana 16 mm |
| Kolor fronty | Cashmere |
| Kolor korpus | Czarny mat |
| Blat | Należy domówić osobno |
| zawiasy | Cichy domyk |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka górna narożna 60 x 60 GN-72 2F (90°) do kuchni Ara V1
469,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 469,00 zł.389,00 złAktualna cena wynosi: 389,00 zł.

Łóżko tapicerowane 180×200 LARO
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.

Łóżko tapicerowane BELLAGIO 200×200
2 809,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł.













