Szafka górna narożna 30 G-90 ZAK do kuchni Ara V1
Funkcjonalna szafka górna narożna 30 G-90 Zak do kuchni Ara V1 – doskonale zaprojektowana szafka narożna z zamkniętym frontem, która efektywnie wykorzystuje przestrzeń kuchenną i zapewnia wygodne przechowywanie.
249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 249,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 29 cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Materiał | Płyta laminowana 16mm |
| Fronty | Płyta laminowana 16 mm |
| Kolor fronty | Cashmere |
| Kolor korpus | Czarny mat |
| Blat | Należy domówić osobno |
| zawiasy | Cichy domyk |
| Obrzeże | Obrzeże ABS |
| Meble do samodzielnego montażu | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka górna 60 NAGU-36 1F do kuchni Ara V1
263,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 263,00 zł.219,00 złAktualna cena wynosi: 219,00 zł.
Komoda Pixel biała
649,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 649,00 zł.539,00 złAktualna cena wynosi: 539,00 zł.

Łóżko tapicerowane 200×200 LARO
2 509,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 509,00 zł.2 089,00 złAktualna cena wynosi: 2 089,00 zł.












