Meblościanka RTV biała PIXEL
Meblościanka biała Pixel to propozycja dla osób, które chcą połączyć nowoczesny styl z funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni w salonie. Zestaw tworzą witryna stojąca, półka wisząca, witryna wisząca oraz komoda RTV, które razem budują harmonijny i lekki wizualnie układ idealny do mniejszych wnętrz. Jasne, białe wybarwienie oraz płyta laminowana odporna na codzienne użytkowanie nadają całości elegancki, świeży charakter podkreślający estetykę współczesnych aranżacji. Ta nowoczesna meblościanka została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność w niewielkiej formie, jednocześnie oferując dużo miejsca na dekoracje, przechowywanie i wyposażenie RTV. To mała meblościanka, która świetnie sprawdzi się w salonach, gdzie liczy się zarówno styl, jak i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Jeśli szukasz białej meblościanki do salonu, która odmieni wnętrze i zachowa elegancki wygląd na lata, Pixel będzie idealnym wyborem.
909,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 909,00 zł.759,00 złAktualna cena wynosi: 759,00 zł.
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Zestaw mebli składa się z czterech następujących elementów(szerokość / wysokość / głębokość w cm) | |
|---|---|
| Witryna stojąca | 59,3 / 115 / 30,6 cm |
| Półka wisząca | 102 / 16 / 17,5 cm |
| Witryna wisząca | 59,3 / 113 / 30,6 cm |
| Komoda RTV | 175,5 / 27,7 / 40,2 cm |
Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Wybarwienie | Biała |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Oświetlenie LED | Za dodatkową opłatą (nie jest wliczone w cenę) |
| Gwarancja | 24 miesiące |













