Stolik ZAK-8 z sytemu Zakra
Stolik ZAK-8 z systemu Zakra to stylowy i praktyczny mebel do salonu, pokoju dziennego lub strefy wypoczynkowej. Elegancki design w połączeniu z funkcjonalną powierzchnią użytkową sprawia, że stolik świetnie sprawdza się podczas spotkań przy kawie, relaksu z książką lub przechowywania drobnych przedmiotów codziennego użytku. Estetyczne wykończenie oraz neutralna kolorystyka pozwalają stolikowi harmonijnie wpisać się w aranżacje wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i klasycznym. To praktyczny i estetyczny element wyposażenia salonu, który łączy estetykę z komfortem codziennego użytkowania.
919,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary(szerokość / wysokość /długość lub głębokość w cm) | |
|---|---|
| Blat okrągły | Ø – 120 cm |
| Wysokość | 75,2 cm |
| Podstawa | Ø – 57 cm |
| Tolerancja | +/- 5 mm |
Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Wybarwienie | Czarny |
| Zawiasy | Nie |
| Prowadnice | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana 16 |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Słupek kuchenny 60 DK-210 2F do kuchni Ara V1
729,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 729,00 zł.609,00 złAktualna cena wynosi: 609,00 zł.
Meblościanka RTV Biała/Dąb Artisan PIXEL
909,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 909,00 zł.759,00 złAktualna cena wynosi: 759,00 zł.














