Materac Aurora Pocket kieszeniowy 100 x 200
1 419,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 19 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET | Tak |
| Pianka visco 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka visco 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka dolna 60 D 1F BB do kuchni Ara V1
289,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 289,00 zł.239,00 złAktualna cena wynosi: 239,00 zł.

Łóżko tapicerowane BELLAGIO 160×200
2 509,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 509,00 zł.2 089,00 złAktualna cena wynosi: 2 089,00 zł.















