materac EkoDream kieszeniowy 200 x 200
2 299,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 200 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 19 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET | Tak |
| Pianka visco 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka visco 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka górna 30 G-72 1F do kuchni Ara V1
199,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 199,00 zł.169,00 złAktualna cena wynosi: 169,00 zł.
















