Materac ErgoNova kieszeniowy 140 x 200
1 479,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 140 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 19 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET | Tak |
| Pianka poliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka pliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Łóżko tapicerowane 160×200 Laro Maxi
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.
















