Materac Forest Whisper kieszeniowy 120 x200
1 919,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 120 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 22 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm | Tak |
| Pianka pliuretanowa 3 cm | Tak |
| Końskie włosie 1 cm | Tak |
| Naturalna mata kokosowa 2cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3, H4 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka dolna 15 D CARGO BB do kuchni Ara V1
334,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 334,00 zł.279,00 złAktualna cena wynosi: 279,00 zł.

Szafka narożna 60 G-72 1F do kuchni Ara V1
249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 249,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.















