Materac kieszeniowy LOVAGE 120×200
1 189,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary |
|
|---|---|
| Szerokość | 120 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 26 cm |
Budowa materaca |
|
|---|---|
| Pianka poliuretanowa T25 3 cm (góra, dół) | Tak |
| warstwa stabilizująca i wentylująca z kokosu 1 cm | Tak |
| sprężyna pocket 270szt/m2- 12 cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
| ElasticResponse™ Latex 2 cmv | Tak |
| ElasticResponse™ Latex 4 cm | Tak |
| Waga | Około 27,9kg |
Informacje dodatkowe |
|
|---|---|
| Twardość materaca | H2-H3 |
| Strefy twardości | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
[trustmate]



