Materac kieszeniowy VIIDE 140×200
759,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 140 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 20 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| Pianka poliuretanowa T25 3 cm (góra, dół) | Tak |
| warstwa stabilizująca i wentylująca z kokosu 1 cm | Tak |
| sprężyna pocket 270szt/m2- 12 cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
| Waga | Około 21,8kg |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | Nie |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Słupek kuchenny 40 DK 210 2F do kuchni Ara V1
599,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.499,00 złAktualna cena wynosi: 499,00 zł.

Łóżko tapicerowane BELLAGIO 140×200
2 419,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 419,00 zł.2 018,00 złAktualna cena wynosi: 2 018,00 zł.












