Materac NeuroSleep kieszeniowy 160 x 200
1 019,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 160 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 20 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET 7 cm | Tak |
| Naturalna mata kokosowa 1 cm | Tak |
| Pianka Visco 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka poliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3, H4 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka dolna 60 D GAZ BB do kuchni Ara V1
289,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 289,00 zł.239,00 złAktualna cena wynosi: 239,00 zł.

Słupek kuchenny 60 DKS-210 3S 1F do kuchni Ara V1
1 329,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 329,00 zł.1 109,00 złAktualna cena wynosi: 1 109,00 zł.


















