Materac piankowy POLI 100x200x15
489,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 15 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| Pianka poliuretanowa T25 3 cm | Tak |
| Pokrowiec Fala z owatą, pikowany | Tak |
| Owata antyalergiczna | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | nie |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka dolna 80 D 2F BB do kuchni Ara V1
349,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 349,00 zł.289,00 złAktualna cena wynosi: 289,00 zł.

Fotel Uszak Pomarańczowy
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.














