Materac piankowy POLI wigofil 200x200x8
449,00 zł
Powierzchnia spania
200x200cm
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary |
|
|---|---|
| Szerokość | 200 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 20 cm |
Budowa materaca |
|
|---|---|
| Pianka poliuretanowa T25 3 cm | Tak |
| Pokrowiec wigofil nie pikowany zdejmowany na zamek | Tak |
| Owata antyalergiczna | Nie |
Informacje dodatkowe |
|
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | nie |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
[trustmate]



