Materac Royal Rest kieszonkowy 80 x 200
929,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 28 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MINIPOCKET 8 cm | Tak |
| MULTIPOCKET 7 12 cm | Tak |
| Naturalna mata kokosowa 1 cm | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3, H4 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka dolna 80 ZL 2F BB do kuchni Ara V1
309,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 309,00 zł.259,00 złAktualna cena wynosi: 259,00 zł.

Łóżko tapicerowane 160×200 Laro Maxi
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.

Szafka dolna 60 D GAZ BB do kuchni Ara V1
289,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 289,00 zł.239,00 złAktualna cena wynosi: 239,00 zł.















