Materac Softaria kieszonkowy 120 x 200
849,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 120 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 22 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MULTIPOCKET 7 12 cm | Tak |
| Końskie włosie 1 cm | Tak |
| Pianka poliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3, H4 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka górna narożna 60 x 60 GN-72 2F (90°) do kuchni Ara V1
469,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 469,00 zł.389,00 złAktualna cena wynosi: 389,00 zł.

Szafka górna 60 NAGU-36 1F do kuchni Ara V1
263,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 263,00 zł.219,00 złAktualna cena wynosi: 219,00 zł.
















