Materac VitalPocket kieszonkowy 180 x 200
1 409,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 180 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 27 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| MINIPOCKET 8 cm | Tak |
| POCKET 7 stref 12 cm | Tak |
| Pianka poliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
- Łóżka
Łóżko tapicerowane 140×200 BARON
2 809,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł. Dodaj do koszyka






