Toper Mulett 200 x 200
619,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 200 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 5 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| Pianka VISCO 4,5 cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka dolna 60 D 3S BB do kuchni Ara V1
869,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 869,00 zł.719,00 złAktualna cena wynosi: 719,00 zł.

Szafka górna narożna 30 G-90 ZAK do kuchni Ara V1
249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 249,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.














