Toper VISCO 140 X 200
309,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 140 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 3 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| Pianka VISCO 3 cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Szafka dolna 50 ZL 1F BB do kuchni Ara V1
334,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 334,00 zł.279,00 złAktualna cena wynosi: 279,00 zł.

Komoda Pixel Biały/Dąb Artisan
649,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 649,00 zł.539,00 złAktualna cena wynosi: 539,00 zł.

Szafka górna 60 GU-36 1F do kuchni Ara V1
189,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 189,00 zł.159,00 złAktualna cena wynosi: 159,00 zł.












