Toper VISCO7 200 x 200
429,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 200 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 5 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| Pianka VISCO 5 cm | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H2 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Szafka górna 30 G-90 OTW do kuchni Ara V1
189,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 189,00 zł.159,00 złAktualna cena wynosi: 159,00 zł.

Fotel Uszak szary
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.













