Łóżko tapicerowane 160×200 Hilton
1 739,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 160 x 200cm |
| Szerokość | 180cm |
| Wysokość | 97cm |
| Długość całkowita łóżka | 226cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Poso |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
- Łóżka
Łóżko tapicerowane 180×200 LARO
2 249,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł. Dodaj do koszyka - Łóżka
Łóżko tapicerowane 140×200 BARON
2 809,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł. Dodaj do koszyka




