Łóżko tapicerowane 180×200 POLAR
Łóżko 180×200 tapicerowane POLAR to eleganckie i komfortowe rozwiązanie dla osób ceniących styl oraz funkcjonalność. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce, idealnie wpisuje się w klimat każdej nowoczesnej sypialni. Miękkie obicie z tkaniny do wyboru z próbnika dodaje mu wyjątkowej klasy, a przyjemna w dotyku faktura gwarantuje codzienny komfort użytkowania. To łóżko małżeńskie 180×200 wyposażone zostało w pojemny schowek na pościel oraz solidny stelaż, który zapewnia trwałość konstrukcji. Model POLAR to propozycja dla tych, którzy poszukują stylowego, a zarazem taniego łóżka do sypialni, łączącego nowoczesny design z praktycznymi rozwiązaniami.
1 939,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| Szerokość całkowita łóżka | 200 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Długość całkowita łóżka | 226 cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Magic Velvet |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Fotel Uszak Zielony
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.

Fotel Uszak Czerwony
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.

Szafka górna 40 G-72 1F do kuchni Ara V1
219,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 219,00 zł.179,00 złAktualna cena wynosi: 179,00 zł.























