Łóżko kontynentalne 200×200 LINGGAH
3 519,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 200 x 200 cm |
| Szerokość całkowita | 280 cm |
| Wysokość wezgłowia | 119 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Długość całkowita łóżka | 210 cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Do wyboru z próbnika |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
- Łóżka
Łóżko tapicerowane Baron 200×200
3 249,00 złPierwotna cena wynosiła: 3 249,00 zł.2 709,00 złAktualna cena wynosi: 2 709,00 zł. Dodaj do koszyka - Łóżka
Łóżko tapicerowane Baron180x200 z pojemnikiem
2 999,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 999,00 zł.2 499,00 złAktualna cena wynosi: 2 499,00 zł. Dodaj do koszyka




