Łóżko tapicerowane Baron180x200 z pojemnikiem
Łóżko tapicerowane 180×200 BARON to wyjątkowe połączenie nowoczesnej elegancji i funkcjonalności, które wprowadzi do Twojej sypialni atmosferę pełną komfortu. Miękkie, stylowo pikowane wezgłowie dodaje wnętrzu charakteru, a solidna konstrukcja zapewnia wygodę użytkowania przez lata. To duże łóżko sypialniane, które idealnie sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Pojemnik na pościel i wytrzymały stelaż gwarantują praktyczność, a możliwość wyboru tkaniny z próbnika pozwala stworzyć mebel dopasowany do Twojego gustu. Łóżko BARON to doskonały wybór dla wymagających.
2 999,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 999,00 zł.2 499,00 złAktualna cena wynosi: 2 499,00 zł.
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Powierzchnia spania | 180 x 200cm |
| Szerokość całkowita łóżka | 200cm |
| Wysokość | 99cm |
| Długość całkowita łóżka | 222cm |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Tkanina | Quelle |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
Polecane produkty

Komoda Pixel Old Style
649,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 649,00 zł.539,00 złAktualna cena wynosi: 539,00 zł.

Łóżko tapicerowane 140×200 LARO
1 959,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 959,00 zł.1 629,00 złAktualna cena wynosi: 1 629,00 zł.

Szafka górna narożna 60 x 60 GN-90 2F (90°) do kuchni Ara V1
509,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 509,00 zł.429,00 złAktualna cena wynosi: 429,00 zł.

Łóżko tapicerowane BELLAGIO 200×200
2 809,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł.



















