Materac Bambusa kieszonkowy 80 x 200
779,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 28 cm |
Budowa materaca | |
|---|---|
| POCKET 7 12 cm | Tak |
| MULTIPOCKET 7 12 cm | Tak |
| Naturalna mata kokosowa 1 cm | Tak |
| Pianka poliuretanowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pianka lateksowa 3 cm (dół lub góra) | Tak |
| Pokrowiec antyalergiczny z owatą | Tak |
Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Twardość materaca | H3, H4 |
| Strefy twardości | 7 |
| Pokrowiec | Tak |
| Produkt wyprodukowany w Polsce | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Polecane produkty

Komoda Pixel Old Style
649,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 649,00 zł.539,00 złAktualna cena wynosi: 539,00 zł.

Łóżko tapicerowane Baron 200×200
3 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 3 249,00 zł.2 709,00 złAktualna cena wynosi: 2 709,00 zł.
Meblościanka RTV Biała/Dąb Artisan PIXEL
909,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 909,00 zł.759,00 złAktualna cena wynosi: 759,00 zł.

Łóżko tapicerowane 200×200 LARO Maxi
2 649,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 649,00 zł.2 209,00 złAktualna cena wynosi: 2 209,00 zł.

Łóżko tapicerowane 180×200 LARO
2 249,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2 249,00 zł.1 869,00 złAktualna cena wynosi: 1 869,00 zł.












