Fotel Uszak Czerwony
1 089,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 1 089,00 zł.909,00 złAktualna cena wynosi: 909,00 zł.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 909,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
14 – 21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 84 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Głębokość | 95 cm |
Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokośc siedziska | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Sprężyna | Falista |
| Pianka | T28/30 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Podobne produkty
- Łóżka
Łóżko tapicerowane BELLAGIO 180×200
2 559,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 559,00 zł.2 129,00 złAktualna cena wynosi: 2 129,00 zł. Dodaj do koszyka - Łóżka
Łóżko tapicerowane BELLAGIO 200×200
2 809,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł. Dodaj do koszyka - Łóżka
Łóżko tapicerowane BELLAGIO 140×200
2 419,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 419,00 zł.2 018,00 złAktualna cena wynosi: 2 018,00 zł. Dodaj do koszyka - Łóżka
Łóżko tapicerowane 140×200 BARON
2 809,00 złPierwotna cena wynosiła: 2 809,00 zł.2 339,00 złAktualna cena wynosi: 2 339,00 zł. Dodaj do koszyka













