Łóżko kontynentalne 140×200 z materacem kieszeniowym Vento
2 049,00 zł
Dostępność: Na stanie
Dostępność: Na stanie
Dostawa:
21 dni roboczych
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE...
CichoszMeble
Poziomkowa 32
63-600 Myjomice
+48 507 076 745
sklep@cichoszmeble.pl
Wymiary |
|
|---|---|
| Powierzchnia spania | 142 x 200cm |
| Szerokość | 142cm |
| Wysokość | 113cm + wybrane nóżki |
| Długość całkowita łóżka | 216cm |
Informacje dodatkowe |
|
|---|---|
| Tkanina | Do wyboru z próbnika |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Materac | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
[trustmate]
Podobne produkty
-
Łóżka
Łóżko tapicerowane 140×200 LARO
1 959,00 złPierwotna cena wynosiła: 1 959,00 zł.1 629,00 złAktualna cena wynosi: 1 629,00 zł. Dodaj do koszyka -
Łóżka
Łóżko tapicerowane Baron 200×200
3 249,00 złPierwotna cena wynosiła: 3 249,00 zł.2 709,00 złAktualna cena wynosi: 2 709,00 zł. Dodaj do koszyka








